Хіт FM

User Rating: 5 / 5

Радіо Хіт FM слухати онлайн

Хіт FM - одна з найпопулярніших українських радіостанцій, яка працює з 2002 року і має широку аудиторію в Україні та за її межами. Хіт FM відома своїми якісними музичними відборами, що залучають слухачів з різних соціальних груп та вікових категорій.

Станція має власну зіркову команду радіоведучих, що професійно оформляють ефіри та збільшують їх популярність. Серед них можна виділити Олексія Завадського, Дмитра Шурова, Тетяну Чубай, Олександру Потапенко, Юлію Єфімчук, Миколу Бородіна та багатьох інших. Кожен ведучий має власний стиль та вміє створювати свою атмосферу у прямому ефірі, що робить програму Хіт FM дуже різноманітною.

Основний музичний формат Хіт FM - поп-музика. Станція висловлює пріоритетну підтримку українській музиці, проте залучає до свого ефіру й зарубіжні композиції, які є популярними серед слухачів. В ефірі радіостанції можна почути треки відомих українських виконавців, таких як ONUKA, MONATIK, Alyona Alyona, Ivan NAVI, MARUV, NK, Vremya i Steklo, та зарубіжних зірок, таких як Lady Gaga, Justin Bieber, Ariana Grande, Ed Sheeran, The Weeknd, Dua Lipa, та інші.

Хіт FM здійснює регулярні музичні прем'єри та презентації нових відеокліпів від українських та зарубіжних виконавців. Це дає можливість слухачам бути в курсі о нових випусках.

Радіостанція Хіт fm - знаходиться в місті Київ. Покриває більше 90% території України, більше 110 міст. Тут звучить pop музика 90 - х років і початок тисячоліття, тобто початок 2000 - х, а також сучасні хіти. По великому рахунку тут звучать закордонні сучасні хіти фм. Тому Ви маєте можливість hit fm слухати радіо безкоштовно на нашому сайті.

Контакти радіостанції Хіт фм

  • Вебсайт: Хіт FM
  • Мова: Українська
  • Україна, Київ
  • 96.4 MHz FM
  • dance - rock - r'n'b - disco - pop